• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   128 bit SSL sertifikası

    akgurticaret.com 128 bitlik güvenlik sertifikasına sahiptir. Bu güvenliği dünyaca ünlü Comodo/ Positive SSL sağlamaktadır. SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün İnternet tarayıcılarının (Microsoft Explorer,Google Crome, Firefox, Safari vb) desteklediği bir standart haline gelmiş ve çok geniş uygulama alanları bulmuştur.
      
        SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir.
      
      Örneğin; akgurticaret.com 128 bitlik koruma kalkanı kullanmaktadır. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar. Sanal alışveriş hizmeti veren akgurticaret.com, kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kullanmaktadırlar. Bu güvenlik sistemleri kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanır. Böylece kullanıcı bilgilerinin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenerek, kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur.

        
    Akgür Ticaret Otomotiv San Ltd.Şti.
   KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ İLETİŞİM
    
   Hakkımızda Yeni Üyelik Anafartalar Mahallesi Yeni sanayi Çarşısı Giriş Cadde  No: 7 / A    Dışkapı / ANKARA
   Satış Sözleşmesi  Üye Girişi
   7/24 ONLİNE ALIŞ VERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Üyelik Bilgileriniz 0 312 311 52 32
   Kişisel Bilgilerin Gizliliği Adres Bilgileriniz 0 555 990 37 24
   İade koşulları Siparişlerim info@akgurticaret.com
     İletişim Alışveriş Listem  
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.