• Tüm Kategoriler
    • BOSCH 0986466402 ÖN FREN BALATASI ESCORT 1.1 1.3 1.6 8099 FIESTA 1.1 1.3 1.4

      Fiyat:
      390,38 TL
      36,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Manufacturer Code
      FERRARI 178479
      FORD 5023994
      FORD 5018899
      FORD 5018194
      FORD 5015919
      FORD 96FX 2K021 SA
      FORD 89BB 2K021 AB
      FORD 87FX 2K021-GA
      FORD 86AB 2K021 BC
      FORD 84AB 2K021 AA
      FORD 6704268
      FORD 6511773
      FORD 6189145
      FORD 6178480
      FORD 1659935
      FORD 6178479
      FORD 1619209
      FORD 6174786
      FORD 1595523
      FORD 6174117
      FORD 6166952
      FORD 6158945
      FORD 1039106
      FORD 6144685
      FORD 6136893
      FORD 6132807
      FORD 6130483
      FORD 6121696
      FORD 6117994
      FORD 6095773

       

       
      Make Model Year Type Body Engine
      FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1981.03 - 1986.02 1.1 Box 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1981.03 - 1986.02 1.3 Box 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1984.02 - 1986.02 1.6 D Box 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1981.03 - 1986.02 1.1 Box 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1981.03 - 1986.02 1.3 Box 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1984.02 - 1986.02 1.6 D Box 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.05 - 1990.07 1.1 Box 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 46kW 63HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.6 Box 1597ccm 60kW 81HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.6 D Box 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.8 D Box 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.8 D Box 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.05 - 1990.07 1.1 Box 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.3 Box 1297ccm 46kW 63HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.4 i Box 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.6 Box 1597ccm 60kW 81HP (Petrol)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1986.02 - 1990.07 1.6 D Box 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.8 D Box 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1988.07 - 1990.07 1.8 D Box 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 40kW 55HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 40kW 55HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 43kW 59HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1983.08 - 1985.12 1.1 Hatchback 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.3 Hatchback 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1984.01 - 1985.12 1.3 Hatchback 1341ccm 43kW 58HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1980.09 - 1982.10 1.6 Hatchback 1597ccm 71kW 97HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1983.05 - 1986.07 1.6 Hatchback 1555ccm 48kW 65HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1984.02 - 1985.12 1.6 D Hatchback 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT III (GAA) 1985.07 - 1985.12 1.6 i (GAA) Hatchback 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1984.11 - 1985.12 1.6 RS Turbo Hatchback 1597ccm 97kW 132HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1982.10 - 1985.12 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1982.10 - 1985.12 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT III (GAA) 1982.05 - 1985.12 RS 1600i Hatchback 1597ccm 85kW 115HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1983.08 - 1985.12 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1981.03 - 1985.12 1.3 Estate 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Break (AWA) 1984.02 - 1985.12 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.3 Convertible 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1983.08 - 1985.12 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1981.03 - 1985.12 1.3 Estate 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT III Estate (AWA) 1984.02 - 1985.12 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1985.12 - 1990.07 1.1 Hatchback 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1988.07 - 1990.10 1.3 (GAF) Hatchback 1297ccm 46kW 63HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1985.10 - 1990.10 1.4 Hatchback 1392ccm 51kW 70HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1988.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.04 - 1990.07 1.6 Hatchback 1598ccm 65kW 88HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.01 1.6 D Hatchback 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.05 1.6 i Hatchback 1598ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.08 - 1990.07 1.6 i Hatchback 1597ccm 75kW 102HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.08 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.08 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Hatchback 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Hatchback 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.09 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.10 1.4 Estate 1392ccm 51kW 70HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1989.01 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.6 i Estate 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Estate 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Estate 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1987.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1987.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 i Convertible 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1989.08 - 1990.07 1.6 i Convertible 1597ccm 75kW 102HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 XR3i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 XR3i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.09 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.10 1.4 Estate 1392ccm 51kW 70HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1989.01 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.6 i Estate 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Estate 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT IV Estate (AWF, AVF) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Estate 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 40kW 55HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 40kW 55HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Hatchback 1117ccm 43kW 59HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1983.08 - 1985.12 1.1 Hatchback 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.3 Hatchback 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1984.01 - 1985.12 1.3 Hatchback 1341ccm 43kW 58HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1980.09 - 1982.10 1.6 Hatchback 1597ccm 71kW 97HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1983.05 - 1986.07 1.6 Hatchback 1555ccm 48kW 65HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1984.02 - 1985.12 1.6 D Hatchback 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1985.07 - 1985.12 1.6 i (GAA) Hatchback 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1984.11 - 1985.12 1.6 RS Turbo Hatchback 1597ccm 97kW 132HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1982.10 - 1985.12 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1982.10 - 1985.12 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III (GAA) 1982.05 - 1985.12 RS 1600i Hatchback 1597ccm 85kW 115HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.3 Convertible 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Convertible (ALD) 1983.09 - 1985.12 1.6 i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1980.09 - 1983.08 1.1 Estate 1117ccm 40kW 54HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1983.08 - 1985.12 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1981.03 - 1985.12 1.3 Estate 1296ccm 51kW 69HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1980.09 - 1985.12 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk III Estate (AWA) 1984.02 - 1985.12 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1985.12 - 1990.07 1.1 Hatchback 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.3 Hatchback 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1988.07 - 1990.10 1.3 (GAF) Hatchback 1297ccm 46kW 63HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1985.10 - 1990.10 1.4 Hatchback 1392ccm 51kW 70HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.07 1.4 Hatchback 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1988.12 1.6 Hatchback 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.04 - 1990.07 1.6 Hatchback 1598ccm 65kW 88HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.01 1.6 D Hatchback 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1990.05 1.6 i Hatchback 1598ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.08 - 1990.07 1.6 i Hatchback 1597ccm 75kW 102HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.08 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1986.01 - 1989.08 1.6 XR3i Hatchback 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Hatchback 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk IV (GAF, AWF, ABFT) 1989.01 - 1990.07 1.8 D Hatchback 1753ccm 44kW 60HP (Diesel)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1987.02 - 1990.07 1.4 Convertible 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1987.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1987.12 1.6 Convertible 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 i Convertible 1597ccm 66kW 90HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1989.08 - 1990.07 1.6 i Convertible 1597ccm 75kW 102HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 XR3i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Convertible (ALF) 1986.01 - 1990.07 1.6 XR3i Convertible 1597ccm 77kW 105HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.09 1.1 Estate 1117ccm 37kW 50HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.3 Estate 1297ccm 44kW 60HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1985.10 - 1990.10 1.4 Estate 1392ccm 51kW 70HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 55kW 75HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.4 Estate 1392ccm 54kW 73HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1990.07 1.6 Estate 1597ccm 58kW 79HP (Petrol)
      FORD ESCORT Mk IV Estate (AWF, AVF) 1986.01 - 1989.01 1.6 D Estate 1608ccm 40kW 54HP (Diesel)
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu0986466402
      MarkaBOSCH
      Stok DurumuVar

       
       Akgür Ticaret Otomotiv San Ltd.Şti.
      KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ İLETİŞİM
       
      Hakkımızda Yeni Üyelik Anafartalar Mahallesi Yeni sanayi Çarşısı Giriş Cadde  No: 7 / A    Dışkapı / ANKARA
      Satış Sözleşmesi  Üye Girişi
      7/24 ONLİNE ALIŞ VERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Üyelik Bilgileriniz 0 312 311 52 32
      Kişisel Bilgilerin Gizliliği Adres Bilgileriniz 0 555 990 37 24
      İade koşulları Siparişlerim info@akgurticaret.com
        İletişim Alışveriş Listem  
       

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.