Detaylı Ara  
  Ürün Grupları

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Sizin İçin Seçtiklerimiz

  Gerekli Bilgiler

  Tüm Markalar

 
  Ödeme, Teslimat ve İade

Ödeme ve Teslimat


Sipariş süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil, kredi kartı onay bilgisinin alındığı ya da sipariş tutarının havale/EFT ile hesaplarımıza geçtiği andır. 
Havale/EFT/Posta Çeki ile yaptığınız ödemelerde, Havale yaptıktan sonra tarafımıza mail ile ( akgurticaret@hotmail.com) yada telefon açarak ( 0312 3110284 ) bildirmeniz gerekmektedir.
Hafta sonları hariç 3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır. 


Cumartesi günleri saat 12:00 den sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz de ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Akgur Ticaret den satın aldığım ürün ne kadar süre içerisinde elime ulaşır? 

Siparişleriniz, ödeme bilgileri alındıktan sonra stok sorunu olmadığı sürece aynı gün Kargoya verilir. Kargo şirketi gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 iş günü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir. Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.


Müşterilerimizin sipariş verirken, tatil günlerini ve kargo firmasının ilçe, belde merkezleri gibi uzak bölgelere dağıtım günlerini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.
Kargo firmasının dağıtım yapmadığı yerleşim merkezleri adres olarak verilmemelidir. Bu konudaki sorumluluk müşterimizin kendisine aittir.  

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Siparişiniz ile ilgili sorularınız konusunda yardım almak için akgurticaret@hotmail.com adresine mail atabilir veya 0312 3110284 numaralı telefondan haftanın 6 iş günü, saat 10:00-18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.

Kargo hizmetleri


Kargo Bizden ibaresi olan ürünlerde Sadecebizde, farklı bir kargo firmasıyla gönderme hakkını saklı tutar.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;
Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir. Ürün kargo esnasında zarar görmüş ise teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. İadelerde Kargo ücreti Alıcı mesuliyetinde seyreder. Almış olduğunuz ürünlerin faturası kargo paketinin ya da kargo poşetinin üzerinde yapışılı şekilde size gelecektir.

Faturanızı kaybetmeniz durumunda mağdur olmamanız için sistemimizde satılan tüm ürünlerin kayıtları tutulmaktadır. Mail atarak bizden almış

 

olduğunuz ürün faturasının aslı gibidir onaylı kaşeli, imzalı bir nüshasını talep edebilirsiniz.


Company : AKGÜR TİCARET OTOMOTİV SAN. LTD. ŞTİ.
End Date : 20.4.2016
URL : https://www.akgurticaret.com/
Address : Yeni Sanayi Çarşısı Giriş Cadde No : 7/A
Telephone : ( 312 ) 311 02 84 - 311 52 32
GSM : ( 555 ) 990 37 24
Faks : ( 312 ) 310 26 42
Email Contact : info@akgurticaret.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.