Detaylı Ara  
  Ürün Grupları

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Sizin İçin Seçtiklerimiz

  Gerekli Bilgiler

  Tüm Markalar

 
  Satış Sözleşmesi

ANLAŞMALI KARGOMUZ = ARAS KARGO ( Nakliye Ücreti: ALICI ÖDER )Bu Satış Sözleşmesi ; www.akgurticaret.com internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlere yönelik hazırlanmıştır.

İş bu sözleşme Yeni Sanayi Çarşısı Giriş Cadde No:7/A Dışkapı ANKARA adresinde bulunan AKGÜR TİCARET OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (SATICI ) ile www.akgurticaret.com internet sitesini kullanarak alışveriş yapacak olan 18 yaşını doldurmuş gerçek veya tüzel kişi (ALICI) arasında geçmektedir.Tüm kullanıcılar üyelik ve/veya sipariş işlemlerini gerçekleştirdikleri anda bu sözleşmedeki maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

1. 18 yaşından küçükler www.akgurticaret.com ’dan alışveriş yapamaz.

2. www.akgurticaret.com ’dan Kredi Kartı (Vısa,Mastercard) veya Banka Havalesi/EFT ile alışveriş yapılabilir.7 (Yedi) gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işlem görme zamanı, siparişin verildiği an değil,havalenin banka hesaplarımıza ulaştığının belirlendiği andır.Belirlenen bu ödeme seçeneklerinin haricindeki seçenekler tarafımızdan kabul görmeyecektir.

3. Müşteri siparişte belirtilen fatura bedelinin tamamını yatırmak, Banka Havalesi/EFT’de oluşacak masraflarını kendisi ödemek zorundadır. Fatura tutarı eksiksiz ve tam olarak yatırılmadan sipariş işleme alınmayacaktır.

4. Banka Havalesi/EFT yapan ALICI sipariş numarasını açıklama kısmına yazmak zorundadır.

5. Şirketimiz, mesai saatleri içinde ( Pazar Hariç hergün 09:00-18:00 saatleri arası ) yapılan siparişleri gün içerisinde değerlendirecektir. Saat 18:00’den sonra gelen siparişler ise, takip eden iş günü mesai saatleri dahilinde işleme alınacaktır.

6. ALICI, sipariş ile ilgili olarak Şirketimize vermiş olduğu bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, gerektiğinde sipariş bilgileri arasında belirtilen telefon numarası ve e-posta adresinden kendisi ile bağlantı kurulabileceğini kabul,beyan ve taahhüt eder.ALICI’nın SATICI’ya bildirdiği adres, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü iletişim için yasal adres kabul edilir. ALICI adresini eksiksiz, doğru ve imla kurallarına uygun olarak yazmak zorundadır.

7. www.akgurticaret.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki fiyatlar TL olarak belirtilmiştir. Satılan ürünlerin KDV oranları yasalarda belirtildiği şekilde faturada yer alacaktır. www.akgurticaret.com sanal mağazada satışa sunmuş olduğu ürünlerin fiyatlarını KDV dahil olarak belirtmiştir.

8. www.akgurticaret.com sanal mağazada müşterinin almış olduğu ürün fiyatı, yanlış yazılmış ise müşteriye telefon, e-mail, faks veya yazılı olarak bildirilecektir.Fiyat düzenlemesi yapılarak verilen sipariş iptal edilecek müşterinin yeni fiyattan sipariş vermesi suretiyle sevk edilecektir. Sistem ve yazılım hatalarından www.akgurticaret.com sorumlu değildir.

9. Sitede bulunan ürünlerin Türü,Miktarı,Marka/Modeli,Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme şekli alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilir.

10. Şirketimiz, ALICI’nın siparişi kendisine ulaştığı andan itibaren engeç 7 gün içerisinde söz konusu ürünü ALICI’ya ulaştıracaktır. Şirketimiz önceden haber vermek kaydıyla bu süreyi 5 gün daha uzatma hak ve yetkisine sahiptir.

11. Sözleşmenin imzalandığı tarihte ve sonrasında beklenmeyen veya ön görülmeyen, alıcı ve satıcının kontrolleri dışında gelişen, vuku bulması ile tarafların ayrı ayrı veya her ikisinin beraber sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran durumlar, mücbir sebep ( Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma, grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza ) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebep süreklilik arz ederse tarafların yükümlüklerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır. Bu süreçte oluşabilecek para transferi işlem masraflarını ALICI öder.

12. www.akgurticaret.com sattığı birçok ürünü stoğunda bulundurduğu gibi bazı ürünlerde stoksuz çalışmaktadır, bazı ürünlerse tedarikçi firmaların depolarında o an bitmiş olabilir. Aynı ürünün birkaç kullanıcı tarafından sipariş edilmesinden dolayı stoklarda kalmayabilir. Gerekli değişiklik yapılmadan bir satın alma gerçekleşmişse, ilgili birimimiz tarafından size posta,telefon veya e-mail’le bilgi verilir ve talep durumunda ödemiş olduğunuz ürün bedeli derhal tarafınıza iade edilir.

13. www.akgurticaret.com ‘da bulunan yedek parçalarının fiyatları imalatçı ve ithalatçılar tarafından yayınlanan aylık fiyat listesi üzerinden fiyatlandırılmakta olup ay içerisinde fiyat değiştirme hakkımız saklıdır. Sipariş vereceğiniz ürünlerin ay içerisinde fiyatları değişken olabilir, Müşteri sipariş verdiği andaki fiyatı kabul etmiş sayılır.

14. www.akgurticaret.com ‘un Satışları sadece TÜRKİYE içindir. Yurtdışından ve KKTC’den gelecek siparişler kabul edilmeyecek site yöneticisi tarafından iptal edilecektir. Üyenin yurtdışından herhangi bir sipariş vermesi durumunda www.akgurticaret.com siparişi iptal etme hakkına sahip olup bu nedenle üye hiçbir hak talep edemez.

15. Yurtdışından yedek parça talebinde bulunan firmaların export@akgurticaret.com adresine mail atmaları durumunda talepleri İhracat departmanı tarafından değerlendirip bilgi verilecektir.

16. İhracat kapsamındaki satışlar bu sözleşmedeki maddelerin hiçbirini kapsamaz.

17. Yurtdışından gerek şahıs gerekse Firmaların site üzerinden siparişleri kesinlikle işleme alınmayacaktır.

18. İş bu sözleşmede belirtilen şartların ALICI tarafından eksiksiz yerine getirimesi halinde şirketimiz

ALICI’nın sipariş ettiği ürünlerin teslim edilmemesinden sorumlu olmayacaktır.

19. SATICI uygun gördüğü durumlarda iş bu sözleşmeyi derhal ve tek taraflı feshetme hakkını, ALICI’nın yükümlülüklere aykırı davranması veya yerine getirmemesi durumunda oluşabilecek maddi-manevi zararın tazmini hakkını saklı tutar.

20. Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat,özellik,resim ve benzeri) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü www.akgurticaret.com ve sanal mağaza sorumlu tutulamaz. Tüm vaatlerin geçerlilik süresi 30 dakikadır.
TESLİMAT

1. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı, www.akgurticaret.com ’un anlaşmalı olduğu Kargo Şirketleri aracılığı ile yapılır.

2. Paketlerinizin, alışverişinizden sonra size belirtilen süreler içinde yol hava şartları araç arızasından dolayı teslim edilememesi durumunda destek@akgurticaret.com adresine yazarak, durumun tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.Kargo Şirketi tarafımızdan aranarak size paketin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paketin tesliminde ıslak imza şarttır. Fatura sahibinin paketi hüviyet tespiti ile teslim alıp, Kargo Teslim tutanağını imzalaması gerekir. Kargo Şirketi’nin sizi ziyareti esnasında adreste bulunmadığız takdirde lütfen bırakılan not çerçevesinde kargo şirketi ile irtibata geçiniz.

3. Teslimat için belirtilen adreste ALICI’nın kendisi bulunmuyorsa, adreste bulunmakta olan ve ALICI ile aynı konut veya işyerinde yaşayan diğer kişilere veya ALICI’nın yardımcılarına teslimat yapılır. Alıcının dışındaki kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı Satıcı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için iş bu sözleşmenin elektronik ortamda onaylanmış olması ve satış bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarından iptal edilir ise, Satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Zarar Görmüş Paket Durumunda

1. Siparişiniz size teslim edilirken ürünleri kargo görevlisinin önünde kontrol ederek teslim alınız. Hasarlı veya beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız; mutlaka kargo görevlisine tutanak hazırlatınız ve ürünleri asla teslim almayınız. Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak, teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini eksiksiz yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip kesinlikle tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak www.akgurticaret.com ‘a ( 0.312.310 26 42 nolu faks’tan ) fakslanıp durum destek@akgurticaret.com’a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Ürün yeniden temin edilip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır.

2. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyası ile birlikte en kısa zamanda www.akgurticaret.com ’a bildirilmelidir.En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

3. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı ürünün hasarsız olduğunu düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edilip edilmediğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

4. Genel olarak satın aldığınız ürünleri ( ÖZEL SİPARİŞ İLE TEDARİK EDİLEN ÜRÜNLER HARİÇ ) tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, elektronik parçalarda ürünün ambalajını açmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Özel siparişle tedarik edilen ürünler bu maddenin dışında olup, hiçbir şekilde iadesi ve/veya başka bir ürün ile değişimi yoktur.

5. Anlaşmalı Kargo firması ile yapılan gönderimlerde, paketin taşıma sırasında zarar görmesi durumunda bu zarar www.akgurticaret.com tarafından yukarıda belirtilen tutanak işlemlerinin yapılması şartıyla telafi edilir. www.akgurticaret.com müşterinin talebi doğrultusunda anlaşma dışındaki farklı bir kargo şirketi ile de paket gönderebilir.Bu istek e-mail veya faks’la bildirilecektir. Alıcının istemiş olduğu kargo şirketleri ile mal gönderiminden doğacak bütün sorumluluk müşteriye aittir. www.akgurticaret.com kendi anlaşması dışındaki kargo şirketleri ile gönderilmesi talep edilen gönderimlerden hiçbir sorumluluk taşımaz.

6. Kargo şirketine teslimatlar çoğunlukla 3 gün içerisinde yapılmakta olup teslim süresi 7 güne kadar uzayabilir.

KARGO


1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.
2. www.akgurticaret.com gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla haber vermeden kargo firması değişikliği yapabilir.
3. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi’yle ( kargoya verildiği andan itibaren ) tahmini 1-7 gündür. Aksi belirtilmedikçe kargo ücreti alıcıya aittir.

4.www.akgurticaret.com uygun gördüğü zamanlarda Kampanya kapsamında kendi belirlediği

şartlar doğrultusunda Kargo bedelini kendisi ödeyebilir. Kargo bedeli tarafımızca karşılanacak

ürünlerin açıklamaları www.akgurticaret.com sayfamızdan ayrıca duyurulacaktır.Ürünlerde kargo

ücreti ağırlık veya hacime göre hesaplanmaktadır.İADE VE İPTAL1. Vermiş olduğunuz siparişinizi en geç 1 saat içinde destek@akgurticaret.com adresine sipariş iptali başlıklı bir mail atarak iptal edebilirsiniz. Mailinizde ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal nedenlerini de belirtirseniz seviniriz. Eğer parçanın kargo işlemleri başlamadı ise 24 saat içinde iptal etmeniz de mümkündür.

2. Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren sözleşmede belirtilen iade şartlarını yerine getirmek şartı ile 7 iş günü içerisinde Akgür Ticaret Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti.’nin düzenlemiş olduğu faturanız ( alt nüshaları ile beraber ) ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + Kdv şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

3. Ürünün iade edilebilmesi için aşağıdaki şartların eksiksiz yerine getirilmesi gerekmekte olup aksi takdirde ürün iade işlemi yapılmayacaktır.

a. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılacaktır.

b. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ( Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez ) tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

4. Motor Kaputu, Bagaj Kapağı, Kapı, Panel, Cam, Far, Stop, Tampon, Panjur, Çamurluk..vb. kırılacak kaporta aksamlarının teslim alındıktan sonra hasarlı veya kırık olarak kesinlikle iadesi yoktur.

5. İade edilecek kaporta aksamları ekstra korumalı olarak paketlenip, müşteri tarafından kargo ücretleri ödenerek gönderilecek, kargo ücretleri ödenmeyen mallar kesinlikle kabul edilmeyecek, iade edilen ürünlerin kargodan sağlam olarak teslim alınması durumunda iade işlemleri başlayacaktır.

6. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir.

7. SATICI üründe ve ambalajında herhangi bir açılma,kırılma,tahrip,yırtılma,kullanma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. ALICI ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tanzimle yükümlüdür.

8.Özel siparişle tedarik edilen ürünlerin hiçbir şekilde iadesi ve/veya başka bir ürün ile değişimi yoktur.Sorunlu Ürünlerin İade Koşulları :


www.akgurticaret.com iade işlemlerinde 4077 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
www.akgurticaret.com ’dan satılan her mal ( ÖZEL SİPARİŞ İLE TEDARİK EDİLEN ÜRÜNLER HARİÇ ) 7 gün içerisinde iade alınabilir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:1. İadesi yapılacak olan ürünler, www.akgurticaret.com ’un çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Sadece kargoda hasarlı olarak tespit edilen ve tutanak tutturulan ürünler, teslimat tarihinden sonraki ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti www.akgurticaret.com tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde Kargo ücret müşterimize aittir.
2. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

a. Ürünün faturası (kopyaları ile beraber),
b. İade gerekçesini bildiren e-mail veya faks dilekçesi.
c. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
3. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı günü takiben 7 (yedi) işgünü içerisinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Bankada meydana gelecek yanlışlık ve gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

Genel Şartlar:

1. Satın aldığınız ürünleri ( ÖZEL SİPARİŞ İLE TEDARİK EDİLEN ÜRÜNLER HARİÇ ) tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum olmadığı takdirde teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz.

2. Elektronik ürünlerin arızalı olması durumu dışında ambalajları açılmışsa hiçbir şekilde iade edilemez.
3. Hasarlı ve değişecek ürünler www.akgurticaret.com ‘a ulaştıktan sonra 3 ( üç ) işgünü içerisinde işleme alınırlar.
4. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş üzeri yazılmış veya tekrar satışını engelleyebilecek hal oluşmuş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
5. İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
6. Belirtmiş olduğumuz iade koşullarına uygun taleplerinizde;

İlgili ürün akgurticaret’e ulaştığı andan itibaren 7(yedi) gün içerisinde ürün bedeli müşteriye iade edilecektir.

7. Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşterimize gönderilir. Müşteri güvenliğini temin etmek için www.akgurticaret.com bazı ek bilgiler talep edebilir, Müşterimiz bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen veya kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Garanti Şartları1. Sattığımız ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.

2. Arızalı ürünler ithalatçı veya imalatçı firmadan kabul görmesine göre iade kabul edilir.

3. Ömürlü parçalar ( Örneğin; Amörtisör, debriyaj baskı-balata-bilya, arka kampana, disk fren aynaları, ön ve arka fren balataları, filtre, motor yağı, antifiriz vb. ) dışındaki orijinal parçalar 2 (iki) yıl garantilidir.Diğer yerli ve ithal ürünler imalatçı ve ithalatçı firma garantisi altındadır.

4. Orijinal yedek parçaların arıza durumunda garanti işlemlerinin başlayabilmesi için tarafımızdan size gönderilecek arıza formlarının eksiksiz olarak doldurulup tekrar tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

5. İnceleme sonucu parçada herhangi bir orijinal olmayan parça, parçada arızaya yol açmamış ise parça garanti kapsamında fatura bedeli tarafınıza ödenir.

6. akgurticaret’e göndermiş olduğunuz arızalı ürünler tarafımızdan imalatçı veya ithalatçı firmalara gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir.

7. Firmamızın arızalı ürünleri imalatçı veya ithalatçı firmalardan yanıt gelmeden değiştirme gibi bir durumu yoktur. Arızalı olarak gönderdiğiniz ürünlerin geri dönüşümü zaman almakta olup sonuç raporu gelmeden müşteri arızalı ürünler ile ilgili firmamızdan herhangi bir talepte bulunamaz.

8. Alıcı göndermiş olduğu arızalı parçaların garanti sürecinin firmamızın elinde olmayan nedenlere bağlı olduğunu ve garanti sürecinin uzun zaman alabileceğini kabul eder. İmalatçı veya ithalatçıdan arızalı ürün ile ilgili rapor gelmeden firmamız ürün değişiminde bulunmaz. Arızalı olarak gönderilen parçanın arızalı ürün garanti sürecini tamamlamadan yerine yenisinin verilmesi durumunun olamayacağını alıcı bu sözleşme ile kabul etmiş olur.

9. Arızalı olarak gönderilen ürünlerin garanti kapsamından değişmesi durumunda yerine parçanın yenisi verilmez. Garanti kapsamında değişimi yapılan ürün veya ürünler için Alıcı firmamızdan parcanın yenisini talep edemez. Alıcıya garanti kapsamında değişimi gerçekleşen ürün veya ürünlerin fatura bedelleri karşılığında sadece para iadesi yapılır.

10. Kargoda zarar görmüş, ezilmiş, kırılmış,su vb. sıvılar tarafından bozulmuş ürünler kesinlikle garanti kapsamı dışındadır. Bu nedenle Alıcı kargo teslim şartlarındaki şartlara uymak mecburiyetindedir.

11. Garanti kapsamındaki gönderilen ürünün kargo masrafları alıcı mesuliyetinde seyreder.Kargo ücreti ödenmeden gönderilen ürünler kargodan teslim alınmaz ve iade edilecektir.Garanti işlemlerinin başlatılması için adınıza kesilen faturanın arızalı ürünle beraber mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

12. Arızalı ürün gönderiminde alıcılar tarafımıza önceden bilgi vermeli ve arıza formunu doldurduktan sonra araç ruhsat fotokobisi ile çekip göndermelidirler.Üye Bilgileri :


Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için sabit telefon numarası, iletişim adresi, T.C.Kimlik Numarası ve/veya vergi numarası zorunludur.Fiyat Politikası :


Satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği www.akgurticaret.com belirler. Etiket fiyatı, satış fiyatı ve indirimli fiyat buna dahildir. Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterilerimizin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara alım gerçekleştikten sonra itiraz edilemez. Lütfen mağazamızdan alışveriş yapmadan önce diğer mağaza fiyatları ile sitemiz fiyatlarını karşılaştırın. Önemli fiyat farklarını bildirerek bizi ve diğer kullanıcıları hatalı alışverişe karşı koruyun.( Yazılım hataları Hariçtir)akgurticaret internet sitesinde mantığa aykırı rakamlarla ( 100 Tl’lik bir malın 10Tl’ye satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla girilen siparişler, iptal edilecektir. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Şirketimiz sorumlu değildir. Alıcının mantığa aykırı rakamlardan sipariş vermesinden firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir. Alıcının sipariş verdiği fiyat değil Alıcı’ya fatura edilen fiyat geçerlidir.Şirketimiz, tüketicinin web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girmesi veya bunların kullanımından dolayı uğrayabileceği doğrudan,dolaylı,özel,sonuç niteliğindeki yada diğer her türlü kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

www.akgurticaret.com ‘dan alışveriş yapan kişi yukarıda yazılı tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


Tel : 0.312.311 52 32

Faks : 0.312.312 26 42 Akgür Ticaret YönetimiCompany : AKGÜR TİCARET OTOMOTİV SAN. LTD. ŞTİ.
End Date : 20.4.2016
URL : https://www.akgurticaret.com/
Address : Yeni Sanayi Çarşısı Giriş Cadde No : 7/A
Telephone : ( 312 ) 311 02 84 - 311 52 32
GSM : ( 555 ) 990 37 24
Faks : ( 312 ) 310 26 42
Email Contact : info@akgurticaret.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.