• Tüm Kategoriler
    • FOCUS RADYATÖR KOMPLE (BENZİNLİ+DİZEL) 2006-2011

      1230987, 1251092, 1300467, 1305492, 1306399, 1309414, 1318177, 1323756, 1330987, 1354177, 1354178, 1357325, 1374402, 1426142, 3M5H8005RH, 3M5H8005RJ, 3M5H8005RK, 3M5H8005TE, 3M5H8005TF, 3M5H8005TH, 3M5H8005TJ, 3M5H8005TK, 3M5H8005TL, 3M5H8005TM, Y60115200B, Y60115200C, Y60115200D, Y60115200E, Y6011520B, Z60215200C
       
      8MK 376 764-261, 8MK 376 764-281, DRM10075, 350213920000, 350213922000, 62017A, 69256, 710-0056-R, 734320, 734321, 18002370, V25-60-0007





       

      OE-Nummern

      Manufacturer Number
      FORD 1230987
      FORD 1251092
      FORD 1300467
      FORD 1305492
      FORD 1306399
      FORD 1309414
      FORD 1318177
      FORD 1323756
      FORD 1330987
      FORD 1354177
      FORD 1354178
      FORD 1357325
      FORD 1374402
      FORD 1426142
      FORD 3M5H8005RH
      FORD 3M5H8005RJ
      FORD 3M5H8005RK
      FORD 3M5H8005TE
      FORD 3M5H8005TF
      FORD 3M5H8005TH
      FORD 3M5H8005TJ
      FORD 3M5H8005TK
      FORD 3M5H8005TL
      FORD 3M5H8005TM
      MAZDA Y60115200B
      MAZDA Y60115200C
      MAZDA Y60115200D
      MAZDA Y60115200E
      MAZDA Y6011520B
      MAZDA Z60215200C
      VOLVO 30683034A
      VOLVO 30741045
      VOLVO 30741094
      VOLVO 8603244
      VOLVO 8603620
      VOLVO 8603811

      OEM-Nummern

      Manufacturer Number
      BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 764-261
      BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 764-281
      DENSO DRM10075
      HELLA 8MK 376 764-261
      HELLA 8MK 376 764-281
      MAGNETI MARELLI 350213920000
      MAGNETI MARELLI 350213922000
      NISSENS 62017A
      NISSENS 69256
      TYC 710-0056-R
      VALEO 734320
      VALEO 734321
      VAN WEZEL 18002370
      VEMO V25-60-0007

      Vehicles

      Mark Model Plattform Typ Year Engine
      Ford C-Max 1.8 DM2 02.2007-09.2010 1798 ccm, 90 KW, 122 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1560 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II Kombi 2.0 TDCi DA_ 07.2004-01.2008 1997 ccm, 98 KW, 133 PS
      Ford Focus II 1.6 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1560 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II 2.0 TDCi DA_ 07.2004-01.2008 1997 ccm, 98 KW, 133 PS
      Mazda 3 1.6 MZ-CD BK 06.2006-12.2009 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Ford Focus C-Max 2.0 TDCi -- 10.2003-03.2007 1997 ccm, 98 KW, 133 PS
      Ford C-Max 2.0 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1997 ccm, 98 KW, 133 PS
      Ford C-Max 1.6 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1560 ccm, 74 KW, 101 PS
      Ford Focus C-Max 1.8 -- 10.2003-03.2007 1798 ccm, 88 KW, 120 PS
      Ford Focus C-Max 1.6 TDCi -- 10.2003-03.2007 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Ford Focus C-Max 2.0 TDCi -- 10.2003-03.2007 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Mazda 3 1.6 BK 10.2003-06.2009 1598 ccm, 77 KW, 105 PS
      Mazda 3 2.0 BK 10.2003-06.2009 1999 ccm, 110 KW, 150 PS
      Mazda 3 Stufenheck 1.6 BK 02.2004-06.2009 1598 ccm, 77 KW, 105 PS
      Mazda 3 Stufenheck 2.0 BK 02.2004-06.2009 1999 ccm, 110 KW, 150 PS
      Mazda 3 Stufenheck 1.6 DI Turbo BK 06.2004-06.2009 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Mazda 3 1.6 DI Turbo BK 06.2004-06.2009 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Volvo S40 II 2.0 D MS 01.2004-12.2010 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
      Volvo V50 2.0 D MW 04.2004-12.2010 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford Focus C-Max 2.0 -- 03.2004-03.2007 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus C-Max 1.8 -- 04.2004-03.2007 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Mazda 3 1.4 BK 10.2003-06.2009 1349 ccm, 62 KW, 84 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.6 TDCi DA_ 04.2005-09.2012 1560 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II 2.0 DA_ 07.2004-09.2012 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II 1.6 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Ford Focus II 2.0 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford Focus C-Max 1.6 TDCi -- 02.2005-03.2007 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Ford Focus II Kombi 2.0 DA_ 07.2004-09.2012 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Ford Focus II Kombi 2.0 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Volvo S40 II 1.6 D MS 01.2005-12.2012 1560 ccm, 81 KW, 110 PS
      Volvo V50 1.6 D MW 01.2005-12.2011 1560 ccm, 81 KW, 110 PS
      Ford Focus II 1.6 TDCi DA_ 01.2005-09.2012 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Ford Focus II 1.8 TDCi DA_ 01.2005-09.2012 1753 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Kombi 1.8 TDCi DA_ 07.2004-09.2012 1753 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus C-Max 1.8 TDCi -- 01.2005-03.2007 1753 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Stufenheck 2.0 DA_ 04.2005-07.2011 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.6 TDCi DA_ 04.2005-09.2012 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.6 TDCi DA_ 04.2005-09.2012 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.8 TDCi DA_ 04.2005-09.2012 1753 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Stufenheck 2.0 TDCi DA_ 04.2005-09.2012 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford Focus II 2.5 ST DA_ 10.2005-09.2012 2522 ccm, 166 KW, 225 PS
      Ford Focus C-Max 1.8 Flexfuel -- 01.2006-03.2007 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford Focus II 1.8 Flexifuel DA_ 01.2006-09.2012 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford Focus II Kombi 1.8 Flexifuel DA_ 01.2006-09.2012 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford Focus II Cabriolet 2.0 -- 10.2006-07.2011 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II Cabriolet 2.0 TDCi -- 10.2006-07.2011 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.8 Flexifuel DA_ 06.2006-07.2011 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Volvo C30 1.6 D -- 10.2006-12.2012 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Volvo C30 2.0 D -- 10.2006-12.2012 1998 ccm, 100 KW, 136 PS
      Volvo V50 2.0 MW 10.2006-12.2012 1999 ccm, 107 KW, 146 PS
      Ford C-Max 1.8 DM2 02.2007-09.2010 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford C-Max 1.8 Flexifuel DM2 02.2007-09.2010 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford C-Max 2.0 DM2 02.2007-09.2010 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford C-Max 1.6 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1560 ccm, 66 KW, 90 PS
      Ford C-Max 1.6 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1560 ccm, 80 KW, 109 PS
      Ford C-Max 2.0 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford C-Max 2.0 TDCi DM2 02.2008-09.2010 1997 ccm, 81 KW, 110 PS
      Mazda 3 2.0 MZR-CD BK 12.2006-06.2009 1998 ccm, 105 KW, 143 PS
      Mazda 3 Stufenheck 2.0 MZR-CD BK 12.2006-06.2009 1998 ccm, 105 KW, 143 PS
      Volvo C70 II Cabriolet 2.0 D -- 01.2008-10.2009 1997 ccm, 100 KW, 136 PS
      Ford C-Max 1.8 TDCi DM2 02.2007-09.2010 1753 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II 2.0 TDCi DA_ 02.2008-07.2011 1997 ccm, 81 KW, 110 PS
      Ford Focus II Stufenheck 2.0 TDCi DA_ 02.2008-07.2011 1997 ccm, 81 KW, 110 PS
      Ford Focus II Kombi 2.0 TDCi DA_ 02.2008-07.2011 1997 ccm, 81 KW, 110 PS
      Ford Focus II 1.8 DA_ 03.2006-09.2012 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.8 DA_ 03.2006-09.2012 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford Focus II Kombi 1.8 DA_ 03.2006-09.2012 1798 ccm, 92 KW, 125 PS
      Ford C-Max 2.0 CNG DM2 04.2009-09.2010 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford C-Max 2.0 LPG DM2 06.2008-09.2010 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II 2.0 CNG DA_ 04.2009-07.2011 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II 2.0 LPG DA_ 06.2008-07.2011 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Ford Focus II Kombi 2.0 LPG DA_ 06.2008-07.2011 1999 ccm, 107 KW, 145 PS
      Volvo V50 1.6 D2 MW 01.2010-12.2012 1560 ccm, 84 KW, 114 PS
      Ford Focus C-Max 1.8 -- 09.2005-03.2007 1798 ccm, 90 KW, 122 PS
      Volvo C30 1.6 D2 -- 10.2010-12.2012 1560 ccm, 84 KW, 115 PS
      Volvo S40 II 1.6 D2 MS 10.2010-12.2012 1560 ccm, 84 KW, 115 PS
      Ford Focus C-Max 1.6 -- 10.2003-03.2007 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II 1.6 DA_ 07.2004-09.2012 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II 1.6 TI DA_ 07.2004-09.2012 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II 1.4 DA_ 07.2004-09.2012 1388 ccm, 59 KW, 80 PS
      Ford Focus C-Max 1.6 TI -- 08.2004-03.2007 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Kombi 1.4 DA_ 07.2004-09.2012 1388 ccm, 59 KW, 80 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 DA_ 07.2004-07.2011 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 TI DA_ 07.2004-09.2012 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.4 DA_ 04.2005-09.2012 1388 ccm, 59 KW, 80 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.6 DA_ 04.2005-09.2012 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II Stufenheck 1.6 TI DA_ 04.2005-09.2012 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II Cabriolet 1.6 -- 10.2006-07.2011 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford C-Max 1.6 DM2 02.2007-09.2010 1596 ccm, 74 KW, 100 PS
      Ford Focus II Kombi 1.6 LPG DA_ 10.2009-09.2012 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Ford Focus II 1.6 LPG DA_ 10.2009-07.2011 1596 ccm, 85 KW, 115 PS
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu10-100-01241 / 3M5H8005RK / 1354177
      MarkaORİS
      Stok DurumuVar

       
       Akgür Ticaret Otomotiv San Ltd.Şti.
      KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ İLETİŞİM
       
      Hakkımızda Yeni Üyelik Anafartalar Mahallesi Yeni sanayi Çarşısı Giriş Cadde  No: 7 / A    Dışkapı / ANKARA
      Satış Sözleşmesi  Üye Girişi
      7/24 ONLİNE ALIŞ VERİŞ  Üyelik Sözleşmesi Üyelik Bilgileriniz 0 312 311 52 32
      Kişisel Bilgilerin Gizliliği Adres Bilgileriniz 0 555 990 37 24
      İade koşulları Siparişlerim info@akgurticaret.com
        İletişim Alışveriş Listem  
       

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.